اسیت

 در esit

اسیت الکترونیک کار خود را به عنوان یک شرکت مهندسی در سال 1980 آغاز کرد. اسیت با تولید دستگاه‏ های الکترونیکی گوناگون برای صنایع مختلف وارد بازار شد. با گذشت زمان تمرکز و توجه اسیت بر روی دستگاه ‎ها و محصولات سنجش وزن افزایش یافت که این امر سرانجام منجر به تولید ترازوهایی با برند اسیت در سال 1987 شد.
اسیت همواره به عنوان یک پیشگام در صنعت توزین ترکیه مطرح بوده است؛ در سال 1987 نخستین شاخص توزین، در سال 1989 نخستین لودسل، در سال 1991 نخستین سیستم توزیع اتوماتیک، در سال 1996 نخستین لودسل دیجیتال، در سال 2000 نخستین ترازوی وسایل نقلیه و در سال 2006 نخستین سیستم توزین وایرلس اتوماتیک توسط اسیت ساخته شد. در شرکت اسیت به عنوان یکی از پیشگامان صنعت در ترکیه، به مهندسی خلاق و R&D اهمیت شایانی داده می ‏شود. اسیت یکی از معدود برندهای وارد شده در کشور ایران می باشد که علی رغم قیمت هایی توجیه پذیر اغلب استانداردهای بین المللی توزین نظیر OIML را دارا بوده و تقریبا تمامی لودسل های این برند از جنس Stainless Steel می باشد.
مقر اصلی اسیت در ترکیه بوده و در این کشور دارای دو سایت تولید در شهرهای استانبول و ساکارایا می‏ باشد. همچنین 360 نفر در کلیه دپارتمان‏ های اسیت مشغول به فعالیت هستند.

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید