عضو شوید !

* لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است!

اخبار داغ

واحد تعمیرات

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پروژه انبار دیجیتال :

شما می توانید به تیم Linde PLANTSERV® M&R کمک کنید تا به شما کمک کند تا از زمان خاموش شدن برنامه ریزی شده و برنامه ریزی نشده جلوگیری و کوتاه کنید. به عنوان بخشی از پیشنهاد تعمیر و نگهداری ، با استفاده از ابزارهای پیشرفته تشخیصی مانند LIBAS® ، بازرسی های ایمنی منظم و ارزیابی (در طول عمر) از اجزای اساسی را انجام می دهیم. این رویکرد فعال ما را قادر می سازد بسیاری از مشکلات را قبل از اینکه حتی فرصت وقوع پیدا کنند ، کنار بگذاریم. در صورت قطعی ، می توانید برای پشتیبانی از راه دور و کارهای سریع و مناسب ترمیم در محل نیز به ما اعتماد کنید. تیم M&R ما که به مدارک ، گواهینامه ها ، ابزارها و تجربیات مناسب مجهز است ، همه کارهای معمول از جمله کار جوشکاری روی اجزای آلومینیوم مانند مبدل های حرارتی و جعبه های سرد و جایگزینی مواد مصرفی مانند الک های مولکولی ، مواد جاذب و کاتالیزورها را پوشش می دهد

Digital warehouse
Air conditioning monitoringmonitoring

پروژه مانیتورینگ تهویه هوا مترو تهران :

خرابی برنامه ریزی نشده و شرایط اضطراری عملیاتی می تواند به سرعت هزینه زیادی برای یک سرمایه تمام شود. البته ، مگر اینکه یک تیم سریع و پاسخگو آماده باشید تا لحظه ای متوجه آن شوید. و اگر توافقنامه ای استاندارد داشته باشید ، این تیم می تواند حتی سریعتر فعالیت کند. خدمات از راه دور ما یک مزیت زمانی اضافی به شما می دهد زیرا ما می توانیم قبل از اعزام کارکنان خود ، یک دید کلی اولیه در مورد مشکل پیدا کنیم و بهترین برنامه اقدام را انجام دهیم.

پروژه تهویه هوا موزه آبگینه :

طراحی سیستم تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی برای اماکن حساس از جمله موزه ها و کتابخانه ها بایستی بر مبنای نیازهای اساسی مکان مورد نظر انجام گیرد. مشکلات سیستم تهویه مطبوع کتابخانه ها و موزه ها از نظر کلی مشابه ولی از نظر مفاهیم طرح و کاربرد متفاوت هستند. در اینگونه ساختمان ها ، محدوده درجه حرارت و رطوبت لازم برای حفاظت کتاب ها و اشیا و انجام کارهای هنری در محدوده شرایط آسایش انسان نیستند. به دلیل تنوع کتب و اشیا هنری و عتیقه موجود در کتابخانه ها و موزه ها ، باید واکنش هر یک از آنها نسبت به شرایط داخل دقیقا مطالعه شود.

موزه آبگینه
machine-vision

پروژه ماشین vision (بینایی) :

تا چند دهه پیش بسیاری از مردم، حوزه بینایی ماشین را متناظر با داستان‌های «علمی-تخیلی» (Science Fiction) تصور می‌کردند. ولی در یک دهه گذشته، بینایی ماشین تبدیل به یکی از حوزه‌های تحقیقاتی بالغ در علوم کامپیوتر، هوش مصنوعی و زیر شاخه‌های مرتبط آن تبدیل شده است. تحقیقات بنیادی و اساسی که توسط محققان و دانشمندان پیشین در حوزه بینایی ماشین انجام شده است، بنیان مستحکمی را برای تحقیقات بدیع و مدرن در این زمینه فراهم آورده است.بینایی ماشین از این جهت حائز اهمیت است که به برنامه‌های کامپیوتری اجازه می‌دهد تا وظایف و کاربردهای مختلف را به صورت «خودکار» (Automated) انجام دهند؛ وظایفی که پیش از این و برای انجام‌ آن‌ها، بهره‌گیری از فاکتور «نظارت انسانی» (Human Supervision) ضروری بود.

پروژه کاشی مسعود :

صنایع برودتی ملکی (سرماسل) در زمینه طراحی، ساخت و راه اندازی یک دستگاه تونل انجماد در کاشی مسعود همکاری داشته است. طراحی و ساخت تونل انجماد از قابلیت های ویژه گروه فنی – مهندسی این واحد تولیدی می باشد که این سیستم قادر به خنک کردن کاشی از دمای °70+ به °30+ سانتیگراد در 12 ثانیه می باشد. با استفاده از این روش بخار موجود در کاشی کاملاً حذف و کاشی جهت طراحی و رنگ آمیزی آماده می گردد.

masoud tile
Spinning

پروژه مانیتورینگ دستگاه گوله کنی (ریسندگی اکریل تاب) :

اختراع ماشین‌های ریسندگی، در این زمینه باعث افزایش سرعت تولید و کاهش هزینه و همچنین باعث افزایش مرغوبیت تولیدات شده‌است . روشن است که ماشینهای به کار گرفته شده در ریسندگی، بسته به نوع نخی که تولید می‌کنند ، کاملاً باهم متفاوت اند. به عنوان مثال، ماشین‌هایی که برای تولید نخهای پنبه‌ای مورد استفاده قرار میگیرند قادر به تولید نخ‌های از جنس پشم یا ابریشم نیستند. از این جهت سیستم ماشین‌های ریسندگی ، یا به اصطلاح خط ریسندگی ، کاملاً به نوع نخ تولیدی بستگی دارد.

پروژه کنترل دور کمپرسور سردخانه میوه :

استفاده از سردخانه برای نگهداری میوه‌ها و سبزیجات موجب افزایش عمر آن‌ها می‌شود. یکی‌دیگر از عمده‌ترین دلایل استفاده از سردخانه برای نگهداری میوه‌جات، سود بیشتر کشاورزان و باغ‌داران است. محصولات باغی و کشاورزی معمولا در دو زمان برداشت می‌شوند که یکی از آن‌ها زمان رسیدن فیزیولوژیکی محصول است و دیگری برداشت محصول در زمان رسیدن تجاری.

سردخانه میوه
دستگاه پرس

پروژه اندازه گیری فشار دستگاه پرس (هیدرولیک) :

یکی از دستگاه‌هایی که می‌توانند نقش متفاوتی در تولید قطعات داشته باشد، دستگاه پرس است که هم در متراکم کردن مواد مختلف و هم در شکل‌دهی آنها به کار گرفته می‌شود. این دستگاه‌ها به اندازه دستگاه فرز cnc یا دستگاه تراش سی ان سی پیشرفته نیستند، اما در برخی موارد خاص عملکرد آنها نسبت به دستگاه‌های سی ان سی بسیار مناسب‌تر است. از طرف دیگر کار با دستگاه‌های پرس نسبت به این دستگاه‌ها ساده‌تر بوده و امکان استفاده از آن در حوزه‌های مختلف وجود دارد.

پروژه طراحی دستگاه تست کشش تیر برق :

خطوط توزیع هوایی به طور کلی در همه جا روی پایه ها نصب می شوند . این پایه ها بیشتر از نوع بتنی ، چوبی . یا فلزی بوده و مورد استفاده قرار می گیرند . نیروهایی که بر پیکره ی یک پایه اعمال می شوند عبارتند از : نیروهای عمودی ناشی از وزن سیم یا لایه یخ دور سیم ، یراق آلات ، مقره ، کنسول و خود پایه و نیروی افقی که نزدیک به سر پایه به آن اعمال می شود و بیشتر ناشی از کشش سیم ، فشار باد و نیروهای ناشی از وزن هادی ها در نتیجه ی غیر یکنواخت بودن فاصله پایه ها از یکدیگر و زاویه ی انحراف خط است .

کشش تیر برق

درخواست تماس با واحد تعمیرات