امرن

کمپانی امرن یکی از بزرگترین شرکت های پیشرو در زمینه تولید محصولات اتوماسیون صنعتی می باشد که مقر اصلی آن در شهر کیوتوی ژاپن است. آقای کازوما تاتیسی پایه گذار امرن،اسم شرکت را از منطقه ای بنام امورو omuro در کیوتو الهام گرفته است.
کسب و کار اصلی امرن تولید و فرروش تجهیزات،قطعات و سیستم های اتوماسیون می باشد اما در ایران این شرکت عموما با تجهیزات پزشکی خود مانند دماسنج های دیجیتال و دستگاه های پایش فشار خون شناخته می شود.
شرکت امرن با بیش از 85 سال سابقه در تولید تجهیزات صنعتی، به عنوان یک شرکت پیشرو برای کمک به نوآوری در تولید در سراسر جهان عمل کرده و به تولید کنندگان کمک می کند تا با بهره وری بیشتر و کارایی بهینه تر به امر تولید محصولاتشان بپردازند.
شرکت امرن با طیف گسترده ای از نوآوری ها در تولید تجهیزات تخصصی سنجش و کنترل به تولید کنندگان این امکان را می دهد که سریعتر و کارامدتر و هوشمندانه تر از رقبایشان عمل کنند. شرکت امرن برای توانایی پاسخ به نیاز مشتریان شبکه ای بزرگ برای تحقیق و توسعه محصولات اتوماسیون صنعتی به راه انداخته است به گونه ای که سالانه حدود 7درصد از درآمد ناخالص خود را برای این امر اختصاص داده است و همین نکته باعث شده که در سال 2014 برنده جایزه بزرگ «بهبود کیفیت محصولات» در کشور ژاپن شود.
برند امرن در ایران سابقه حضور طولانی دارد که اکثرا آنرا با فروشگاه «امرن الکتریک» یا همان اتوماسیون صنعتی مارلیک می شناسند. مجموعه اتوماسیون صنعتی مارلیک با سابقه 20 ساله در امر واردات و مشاوره فنی و فروش تجهیزات برند امرن از قبیل PLC و HMI، تجهیزات حرکتی (MOTION CONTROL) از قبیل سرو موتو و سرو درایو و اینورترها، انواع سنسورها از قبیل القایی و نوری و لیزری و …، انواع منابع تغذیه سوییچینگ و از همه مهمتر تجهیزات کنترل کیفیت مانند ویژن بزرگترین عرضه کننده محصولات اتوماسیون صنعتی با برند امرن میباشد و مشاورین این مجموعه به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی به سوالات شما سروران گرامی هستند.

ارتباط با ما

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگزارید