فونیکس کنتاکت

فونیکس کنتاکت

کمپانی فونیکس کنتاکت یکی از بزرگترین شرکت های آلمانی در زمینه ساخت تجهیزات اتوماسیون صنعتی می باشد. این شرکت که مرکز آن شهر بلومبرگ آلمان است در سال 1923 میلادی راه اندازی شده و اکنون جزو 10 شرکت برتر در زمینه ساخت تجهیزات اتوماسیون صنعتی می باشد.
تولیدات شرکت فونیکس کنتاکت شامل انواع بلوک های ترمینالی،انواع رله ها، اتصالات،منابع تغذیه سوییچینگ ، کنترلرها و PLC ها ، سیستم های I/O، اترنت صنعتی و اتوماسیون نسل 4 و بسیاری موارد دیگر می باشد که بخش قابل توجهی از صنعت اتوماسیون را پوشش داده و هر روزه بر تعداد آنها می افزاید.
فونیکس کنتاکت شبکه فروشی به وسعت 100 کشور و بیشتر از 15000 کارمند را رهبری میکند و به دلیل ارتباط نزدیک با مشتریان توانایی حل کردن مشکلات و مسائل صنعتی و ارائه راهکارها و تجهیزات به روز را دارد.
شرکت فونیکس کنتاکت فعالیت های زیادی را در زمینه نوآوری و تولید محصولات جدید انجام می دهد، این شرکت همراه با مشتریان و شرکایش راه حل هایی فراتر از تکنولوژی روز دنیا در زمینه های مختلف صنعتی مانند زمینه های حمل و نقل ریلی پاک،انرژی های نوین، شبکه های هوشمند و حتی ساخت ماشین آلات صنعتی ابداع میکند.و میتوان گفت به نوعی درحال کار برروی تولید محصولات هوشمند آینده و شکل دادن به محصولات آینده است.
شرکت فونیکس کنتاکت بر پایه روابط عالی با مشتری، محصولات نوآورانه و کارکنان با انگیزه و همچنین با خلاقیت و شور و شوقی مثبت گامی بزرگ در زمینه نوآوری و تولید محصولات با کیفیت و قابل اطمینان از نظر کاربران برداشته است.
مجموعه اتوماسیون صنعتی مارلیک (فروشگاه امرن اکتریک) با سابقه 20 ساله در صنعت اتوماسیون و البته نمایندگی برند فونیکس کنتاکت آلمان توانسته محصولات این برند معتبر جهانی را وارد صنعت کشور عزیزمان کند.شرکت مارلیک توانسته با سابقه درخشان خود جزو نمایندگان برتر فونیکس کنتاکت در ایران باشد و مشاورین این شرکت چه در زمینه ی فروش و چه در زمینه مشاوره ی فنی و ارائه راه حل های جدید به مشتریان و صنعتگران محترم در تلاشند راه این برند معتبر را در ایران ادامه دهند.

Phoenix Contact
Phoenix Contact Tools
Phoenix Contact
Phoenix Contact SD-D
Phoenix Contact
Rittal Small boards
Phoenix Contact
Phoenix Contact wire head
Phoenix Contact
Phoenix Contact PS
Phoenix Contact
Phoenix Contact Cabling
Phoenix Contact
Phoenix Contact Arresters
Phoenix Contact
Rittal TP
Phoenix Contact
Phoenix Contact Relays
Phoenix Contact
Phoenix Contact MCR & Barriers
Phoenix Contact
Phoenix Contact Modem
ارتباط با ما

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگزارید